PixelPRO | CANON EOS 1DX MK2 | 4K@60FPS | 2016

Shitet nga: PixelPro 20 Mar 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- 20.2MP Full-Frame CMOS Senzor
- Dual DIGIC 6+ Procesor
- 3.2" 1.62m-Dot Touchscreen LCD Monitor
- DCI 4K Video 60 fps
- 61-Point High Density Reticular AF II
- ISO 51200 deri ISO 409600
- 14 FPS, 16 FPS ne Live View
- Dual Pixel CMOS AF - Movie Servo AF
- GPS, CFast & CF SLLOTA
- 64GB CFast 2.0 KARTE


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim