PixelPRO | CANON EOS 5DS-R | 51-MP | FULL FRAME |

Shitet nga: PixelPro 16 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038
Cka perfshihet:
- CANON 5Ds TRUPI
+ PAJISJET PERCJELLESE
+ SANDISK 64GB EXTREME PRO@95MBs
+ GARANCIONI


> I DIZAJNUAR ENKAS PER FOTOGRAFI NE STUDIO

> REZOLUCIONI MAKSIMAL 8688 x 5792
> FULL FRAME CMOS SENZOR - 51 MEGA PIXEL
> DY PROCESORA DIGIC 6
> ISO DERI 12800
> CANON EF LENSA
> EKRAN I FIKSUAR - 3.2INCH ME 1 MILION NGJYRA CLEARVIEW II LCD
> 5 FOTO NE SEKOND
> 61 PIKA FOKUSIMI - High Density Reticular AF
> USB 3.0
> REZISTENT NDAJ UJIT DHE PLUHURIT
> TIMELAPSE
> SENZOR ORIENTIMI

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim