PixelPRO | GoPro Hero 5 BLACK EDITION | TE REJA!

Shitet nga: PixelPro 30 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

435 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038

> VIDEO 4K30fps, 2.7K60fps, 1080p120fps
> FOTO 12MP 30fps
> LENS Ultra Wide Angle
> REZISTENT NDAJ UJIT DERI 33M
> KONTROLLIM PERMES ZERIT
> EKRAN ME PREKJE
> Wi-Fi PER KONTROLLIM DHE MONITORIM
> TIME LAPSE
> GARANCION + FATURE
> CMIMI = 415EURO


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim