PixelPRO | JVC GY-LS300 | SUPER35 | 4K | MFT MOUNT

Shitet nga: PixelPro 16 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038- SUPER 35mm CMOS SENZOR
- PRANON OBJEKTIVE TE NDRYSHEM
- Ultra HD 4K, Full HD@4:2:2, SD & Proxy
MOV & AVCHD
- PRANON 2 KARTA SDHC/SDXC
- 3G-SDI & 4K HDMI OUTPUT
- BARTJE PA TEL E VIDEOS - Wireless Streaming
- QASJE PERMES RRJETIT - Network Remote Control
- MFT MOUNT - PLUS PERKRAHE ADAPTERE TJERE
- DISPLEJ 3.5INCH Color LCD & 0.24" EVF
- 2x XLR INPUTE me Phantom Furnizim
- GARANCION 1 VJECAR
- 2 SD KARTA EXTREME PRO 32GB FALAS
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim