PixelPRO | NIKON D3300 + 18-55 VR II + 32GB KARTE!

Shitet nga: PixelPro 23 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

415 EUR   520 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038NIKON D3300 + 18-55mm VR II
+ SANDISK 32GB
+ TE GJITHA AKSESORET
+ 1 VIT GARANCION
+ FATURE FISKALESPECIFIKAT:
- MODEL 2014
- 24.2 MEGA PIXEL
- FULL HD XHIRIM ne (60, 50, 30, 25, 24 fps), kurse 720p ne (60, 50 fps)
- DISPLAY 3INCH
- PROCESORI: EXPEED 4
- 3D TRACKING
- BLIC TE INTEGRUAR
- ISO deri 25600
- 5 FOTO NE SEKOND


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim