PixelPRO | NIKON D5200 | ME 18 -55 | 24 MP | E RE!

Shitet nga: PixelPro 16 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- NIKON D5200
+ OBJEKTIV AF-S DX 18-55mm f/3.5-5.6G VR
+ MEMORJE SANDISK EXTREME 16GB


FULL HD XHIRIM ME Full-Time Servo AF
EXPEED 3 PROCESOR
24 MEGA PIXEL
5 FOTO NE SEKOND
3.0" 921k Vari-Angle LCD
AUTO FOKUS ME 39-PIKA
ISO PREJ 100-25600#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim