PixelPRO | NIKON D5300+SANDISK 32GB EXTREME | E RE

Shitet nga: PixelPro 17 Krr 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

595 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- 1 VIT GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038CKA PERFSHIHET:
- NIKON D5300 + 18-55mm VR
- PAJISJET PERCJELLESE (chargeri, 1 bateri, rrypi i krahut, kabllot, cd&libra)
- SANDISK 32GB EXTREME
- 1 VIT GARANCION
SPECIFIKAT:

- 24.2MP DX-Format CMOS Senzor
- EXPEED 4 - Procesori i Fotografise
- Monitor 3.2inch LCD
- Full HD 1080p Video Xhirim ne 60 fps
- Wi-Fi + GPS
- 5 foto per sekond
- Auto Fokus me 39-Pika Multi-CAM 4800DX AF
- ISO deri ne 25600

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim