PixelPRO | NIKON D7200+18-140mm + KARTE 32GB!

Shitet nga: PixelPro 26 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 199 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO DHE VIDEO PAJISJE PROFESIONALE
- NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

Cka vjen:
- Trupi
- Objektivi 18-140
- Aksesoret Perkates
- Sandisk 32GB Memorje
- 1 Vit Garancion

SPECIFIKAT:
> SENZOR 24MP APS-C CMOS
> EXPEED 4 PROCESOR
> ISO DERI 102400
> FULL HD NE 60FPS
> MANUAL FOKUS
> 51 PIKA FOKUSIMI
> EKRAN 3.2INCH ME 1.2 MILION NGJYRA
> BLIC TE INTEGRUAR
> 6 FOTO NE SEKOND
> HDMI OUTPUT
> WI-FI DHE NFC TE INTEGRUAR
> REZISTENT NDAJ UJIT DHE PLUHURIT
> TIMELAPSE
> SENZOR ORIENTIMI
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim