PixelPRO | Nikon D500 | 4K | 20.9MP DX | E RE!

Shitet nga: 25 Tet 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- Senzor 20.9MP DX-Format CMOS
- Procesor EXPEED 5
- Ekran Levizes LCD 3.2inch 2,539k-ngjyra me Touchscreen
- Video Xhirim 4K UHD ne 30fps
- Auto Fokus 153-pikesh Multi-CAM 20K
- ISO 51200 deri ne ISO 1640000
- Shkrepje 10 fps deri ne 200 Frames
- Wi-Fi, Bluetooth dhe NFC te integruar
- Senzor 180k-Pixel RGB dhe Group Area AF
- In-Camera Time Lapse, deri ne 9999 Frames
http://www.nikonusa.com/…/ni…/product/dslr-cameras/d500.html

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim