PixelPRO | PANASONIC AG-AC30 | MADE IN JAPAN

Shitet nga: PixelPro 08 Qer 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

Panasonic AG-AC30

- Senzor 1/3.1" BSI MOS
- Xhirim 1920 x 1080 deri 60p
- Lens me 20x Zoom Optik
- Stabilizer 5-Axis Hybrid O.I.S.
- Unazat e ndara per Fokus, Zoom & Iris
- Displlej 3inch LCD Touch Screen
- FHD deri 120FPS
- Formatet MP4, MOV, AVCHD
- 2 Sllota SDXC
- Led Drite te integruar
- Garancion 1 vit + Fature Fiskale
- Made in Japan
= 1500Euro












#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim