PixelPRO | PANASONIC AG-UX90 | MADE IN JAPAN

Shitet nga: PixelPro 04 Tet 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- SENZOR 1.0inch CMOS
- XHIRIM UHD ne 30p ose FullHD ne 60p
- DUAL CODEC UHD/FHD
- KORRIGJIM I NGJYRAVE 16-SHKALLESH
- LENS 8.8-132mm me STABILIZER DHE 15X ZOOM
- LEICA LENS
- UNAZAT NDARAS PER FOKUS IRIS ZOOM
- XHIRIM InfraRed per NATEN
- XHIRIM NE DY KARTA PERNJEHERE
- GARANCION + FATURE FISKALE
- MADE IN JAPAN
- http://pro-av.panasonic.net/en/4k_camcorder/ag-ux90p/index.html


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim