PixelPRO | dji SPARK | Mini Dron Profesional

Shitet nga: 18 Nën 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038

- Kamere me gimbal stabilizues 2 nyjor
- Foto 12MP / Video 1080p/30
- Komandim me levizje te dores - TapFly Control
- Eviton pengesat - FlightAutonomy
- Percjellje te objekteve prej cdo kendi
- Navi me GPS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim