PixelPRO CANON 5D MK3 + 24-105 IS USM + EXTRA

Shitet nga: PixelPro 09 Dhj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038- CANON 5D MK 3 TRUPI [ME TE GJITHA PAJISJET FABRIKISHT]
+ EXTRA - SANDISK 32GB EXTREME
+ EXTRA - 1 SET FOTO REFLEKTORA PHOTTIX 5in1
+ GARANCION


- CANON 5D MK 3 [ME TE GJITHA PAJISJET FABRIKISHT]
+ EF 24-105 f/4.0L IS oUSM
+ EXTRA - SANDISK 32GB EXTREME
+ EXTRA - 1 SET FOTO REFLEKTORA PHOTTIX 5in1
+ GARANCION
049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim