PixelPRO Rrota per Tripod Super Kualitet

Shitet nga: PixelPro 09 Dhj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- PAKETIM ORIGJINAL ME KREJT AKSESORET
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

DOLLY - RROTA PER TRIPOD
- KONSTRUKT HEKURI MASIV
- RROTA GOME
- MONTIM AUTOMATIK
- PALOSEN PER TRANSPORT ME TE LEHTE
- QENDRUSHMERI DHE OPERIM SUPERIOR
- NUK VIBROJNE AS NUK KCEJNE NE FUGA
- PESHA NGARKUESE DERI 70KG
- ME QANTE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim