Qante per Aparat-Camere shum e ruajtur

Shitet nga: Samki Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Qante per Aparat-Camere shum e ruajtur, eshte origjinale e ardhur nga Gjermania.

Aanta eshte e felle pra i nxen Aparatin dhe lensat apo kameren

i ka 3 fijola 1 teadhe 2 te vogla

044238344- Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim