Shes/Nderroj Canon Eos 450D me 2 Objektiva

Shitet nga: Samki 13 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Aparati Profesional Canon EOS 450D ne gjendje perfekte.

12.4Mpx
Aparati vjen me produktet percjellse:
Objektivin 18-55mm dhe 28-90mm
Mbushesin
Kabblen per PC

Aparati me 1 Objektiv e ka cmimin 225 Euro ndersa me 2 Objektiva 255


Shes apo nderrojme TV smart, Telefon, PS3-PS4 etj... Cmimi i nderrimit 300 euro

044238344- Viber
049177089 HEJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim