Sony 2100

Shitet nga: 24 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   499 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
sony 2100 NTSC adapter qante dhe nje bateri shtese
kjo ne foto eshte origjinale ose ndrrim me fotoaparat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim