Sony 2100

Shitet nga: naim 15 Tet 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

279 EUR   499 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
sony 2100 NTSC adapter qante dhe nje bateri shtese
kjo ne foto eshte origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim