IPTV DIGITALB FULL HD + TRING HD ARENA SOPRT

Shitet nga: IPTV - KOSOVA 17 Maj 03:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
E VETMJA IPTV DIGITALB FULL HD ( pa satelit )

TEK NE KLIENTI ESHT NE QENDER TE VEMENDJES .


ESHT MENYRA E VETEME E VLEFSHME PER TE
SHIKUAR TE GJITHA KANALET E DIGITALB HD
JU DIHET TE KENI VETEM INTERRNET TE MIR MBI
4 Mb/s DHE MUNDE TE SHIJONI KNAQESIN E
TRANSMETIMIT PA PARABOLL VETEM ME INTERRNET.


SHITJEN E MUNDSON :

ADIPOINT-Ferizaj PIKE SHITJE E LICENSUAR NE DIGITALB & TRING DIGITAL

Na kontaktoni per info te metutjeshme

VIBER ---- 0037745575520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim