Android Box Shiqo filma ne TV

Shitet nga: PH 27 Maj 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shendrro TV tuaj ne kinema. Shiqo filma, muzike permes ksaj paisje.


Modeli "MXQ" me procesor Quad Core 1.5 Ghz

Android tv box FULL HD
Permban aplikacionin Kodi (shiqo filmat me te ri si dhe shume gjera tjera qe ju interesojne)

Mund te perdoret edhe per IPTV
Une nuk bej abonime per IPTV (paisja e ka mundesine e IPTV
Ne pako perfshihen: TvBox, Kabllo per rryme, Kabllo HDMI, Telekomanda.
Me internet lidhet permes kabllos Ethernet ose permes Wi-Fi!
Me TV lidhet permes HDMI ose AV
Ju lutem te kontaktojne vetem bleres serioz.

I ri ne pakete!


Kontakto ne Viber: +377 44 115 487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim