Android Box

Shitet nga: Senad 04 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shendro televizorin apo monitorin tuaj ne tablet dhe kenaqu me filma, lojna, Skype, Facebook, Viber, dhe shume aplikacione tjera nga Google Play Store. Thjesht, ne televizor ke me pas krejt sendet si ne tablet. Per me shume, shko ne Google dhe kërko android box...

MXIII-G Amlogic S812 Quad core 2G/16G BT 4.0 Android 5.1 TV Box 2.4 GHz WiFi KODI H.265 MXIII G Smart TV Box
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim