Dreambox 800 HD se - ORIGJINAL

Shitet nga: Arlindi 14 Qer 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Origjinal 100% (e kam ble vet në Austri).

Dreambox-i është në gjendje perfekte - pothuajse i ri. E ka të shtuar Hard Disk-un për me incizu programe, filma, muzikë etj. Vjen komplet me HDMI kabell dhe kabllen e rrjetes per internet. Ka edhe një telekomand rezervë.

Web linku për manual: https://www.dream-multimedia-tv.de/download/user_manual_dm800hdse.pdf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim