Programe IPTV shqip Gratis reziveri i bler në zvic

Shitet nga: deni 27 Maj 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë

Android box
ProgrameTV shqip Gratis ma shum se 100 prog.shqip 200 prog.tjera me 16 Gb. Mundeni me instalu ne televizion Viberin .Yotube,vatzap ,facebuk e shum aplikacione tjera me ket reciver android prodhìm i 2016 si dhe shume programe te sportit tv. Gratis po nese doni edhe me abonim per shem. Si nji mag apo android tv mundeni me pagu abonim edhe kshtu bon.
viber 0041786159198
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim