Smart IPTV me kanalet më cilësore Premium HD

Shitet nga: Naim Dje 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Mirësevini në botën Smart IPTV HD (pa antenë satelitore) e cila është funksionale në të gjithë botën me pakot dhe kanalet më të mira nga të gjitha trojet Shqiptare dhe Ndërkombëtare si: (DigitalB, Tring, kanale tokësore, Gjermane, Spanjolle, Franch, Sweden, England, Turkey, Arab, Ballkanase, Italia), si dhe 80 kanale SPORT HD, me të gjitha ligat europjane.

Kët sistem e përkrahin paisjet në vazhdim:

-Smart tv (Samsung-LG),
-Android box,
-Mag 250-254,256,
-Amiko,
-Dream Box 500-800 HD,
-Smart phone (android),
-SpiderBox,
-PC me Vlc Player,
-KODI etj..

Gjithashtu mundësoj shitjen e paisjes "Mag 254" Original me 12 muaj Garancjon e cila punon ne sistemin IPTV me shumë aplikacjone tjera smart..

Për më shum info shkruani ne Viber: +37744748332

-Ju mirëpresim në qdo kohë..-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim