WD TV Live Stream Media Player

Shitet nga: Arlindi 14 Qer 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Përkrah pothuajse të gjitha formatet për video (përfshirë MKV, AVI, MP4, MPEG-4, MOV dhe shumë të tjera). Mund të lidhet me USB apo Hard Disk që ta shfaq muzikën apo videon në TV.

Lidhet në internet dhe mund të lidhet me çfardo pajisje në të njëjtin rrjet. Mundëson online streaming. Ka qasje në mijëra filma, TV Shows, programe fitnesi, muzikë, dhe poashtu edhe shumë lojëra. Ka aplikacionin në App Store për telekomandë përmes telefonit iphone.

Web linku për manual: http://www.wdc.com/WDProducts/Library/UM/ENG/4779-705035.pdf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim