Plazma,LCD,LED ..TV Servis Profesional

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 22 Krr 13:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Bejme servisim profesional te televizionave LCD,LED dhe Pllazma LG, Samsung, Beko, Grundig, Toshiba, SEG, Panasonic,Telefunken, Finlux, Sony, Philips dhe shume e shume te tjere. Pervoj 17 vjecare gjermane ne servisim. Servisimi behet me pjes te reja origjinale nga Gjermania me garancion

Pervoja dhe shkollimi profesional shume vjeqar gjerman, na mundson servisim te lehte dhe te shpejte te aparateve LCD, LED dhe Pllazma.


www.blej24.com

E-mail : info@blej24.com

Tel Ofice: 038/222-851
Tel. Mobil: 044/112-311
049/581-465

Tek ne mund te beni pagesa me kartel, dhe me keste!

Shitorja dhe servisi gjindet ne Breg te Diellit 2 (shiqo harten)
Kur te mberrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugen edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (qe eshte ne anen e majte). Menjehere pas Rio Market ktheheni majtas ne rrugen me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jone Blej24.

Orari i Punes ne Shitore dhe Servis:
E Hene dhe e Premte 9.00-19.00
E Marte, E Merkure, E Enjte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00


blej24

Lexo me shume rreth servisimit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim