IPTV Digitalb Tring SkyDe SkyIT SkyUk etj

Shitet nga: IpTV Sot 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
IPTV në Dreambox800hd, SmartTv, Mag250 etj
Me shum se 200 kanale shqip komplet paketa e Digitalb dhe Tring po ashtu komplet SkyDe, SkyIt, SkyUk
Kontaktoni ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim