Android Box M8S 2Gb-8Gb IPTV BOX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP ONLINE 07 Nën 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Risi, vjen sasi e re ne shitje, modeli i ri M8S me performanca te larta: CPU: Amlogic S812 Quad Core 2.0GHz (Cortex-A9), Octa core ARM Mali-450 GPU up to 600MHz , 2GB Rom, 8Gb Internal storage.

Pre installed Kodi me te gjithe AddOns e mundshem
Ka WIFI te integruar por mund te lidhet edhe permes LAN ne internet. Mund te perdoret per IPTV, lojra te ndryshme etj.
Mundeson shikimin e filmave, kanaleve sportive online (mijera kanale televizive, te sportit dhe te tjera, mund te gjinden filmat me te ri qe jane ne kinema). Mund te shiqohet YouTube dhe te gjitha programet qe gjinden ne Google Play Store.
Ka kyqje USB ku mund te lidhet hard disk i jashtem, mausi, tastatura apo vetem USB.

GARANCION 12 MUAJ

Nese blihen mbi 10 cope cmimi i diskutueshem, shiten me fature te rregullt per te interesuarit

https://www.youtube.com/watch?v=DaeK_xUfELM
NTP ONLINE
Adresa: Ndertesa Beni Dona-Ulpiane perballe Postes
Kati pare, lokali Nr.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim