Kabell kualitativ DVI / VGA 10m me filtera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 07 Gsh 12:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Me kete kabell mund te lidhen paisje te ndryshme si PC/Laptopi me TV ,poashtu PC me projektor dhe shume mundesi tjera.
Kodi i ketij artikulli eshte: 5412810043873

Ju lutem te na kontaktoni permes telefonit, ose permes email adreses sone, sepse nese e shkruani permes merrjep emailet nuk po vine.

This cable transmits only the analogue signal, mostly used by a computer with a 15pins sub D VGA connector to a LCD monitor with a DVI connector

• Version: With ferrit cores
• Cable length: 10.0 m

Pinning: DSUB 15 male - DVI-A 12+5 pins male
1:C1
2:C2
3:C3
4:
5:15
6:C5
7:C5
8:C5
9:14+16
10:15
11:
12:7
13:C4
14:8
15:6

__________________________________________________________________
SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.


Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 2.00 € deri ne 10 artikuj
Në Qytetet e Tjera : 2.50 € deri ne 10 artikuj


www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik


Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851


Tel. mobil: 044/112-311 & 049/581-465

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene dhe e Premte 9.00-19.00
E Marte, E Merkure, E Enjte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00


Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 8 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.

Beje porosine direkt ne Blej24

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim