PixelPRO SONY HXR MC2500 + SANDISK EXTREME 64GB

Shitet nga: PixelPro Dje 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038Cka vjen:
> SONY HXR-MC2500 VIDEO KAMERA
> MIKROFONI I JASHTEM ME SHPUZE
> BATERIA SONY NPF570
> 1 KARTE SANDISK 64GB EXTREME Class 10
> MBUSHESI SONY AC-L100C
> KAPAKET, KABLLOT, CD-te DHE UDHEZUESI PER PERDORIM
> GARANCIONI 1 VIT + FATURA FISKALE!


> 1/4" Exmor R CMOS Senzor
> Objektiv Kend Gjere 26.8mm
> Xhiron SD ne DV AVI Fajll
> Viewfinder OLED 1.44 Milion Ngjyra
> LCD 3inch FLIP UP me 921k Rezolucion
> Wi-Fi edhe NFC te integruar
> 32GB Memorje te Brendshme
> Sony Multi-Interface Hot Shoe
> BNC Konektor ne Composite Output
> Memorje SD Kartela ose Memory Stick
> Reflektor te integruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim