SHES URGJENT TV PHILIPS

Shitet nga: privat 22 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes urgjent televisor philips ne gjendje te rregullt
51cm044119880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim