Shitet TV BLAUPUNKT(21.5 LED)i RI i sapoardhur n..

Shitet nga: Kujta 25 Maj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
-- Shitet TV 21.5" LED Eshte i ri i Pa Perdorur eshte i po sa Ardhur nga Gjermania
-- Ne Vijim me poshte mund ti Shihni se Qfar Posedon TV
-- PORTIN "Vendin" per USB
-- HDMI
-- SCART e keshtu me radhe...
-- VGA/PC (Audio in)
-- VGA/PC IN
-- YPbpr IN
-- AV IN
-----------------------
-- SAT IN
-- RF IN
-- COAX
(Audio Out)
-- CI CARD IN
-- EARPHONE
Per me shume mund ta shikoni edhe ne Fotografi e Binduni se Qfare Eshte
Kush eshte e-i interesuar mund te me therrisni ne keta numra qe jeni ka I shihni 044 330 122 dhe 049 577 305
Ne Viber thirrje mund te beni me Kete numer +386 49577305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim