TV. LG 32 inq

Shitet nga: TV LG 15 Pri 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV LG 32 inq, eshte shum pak i perdorur ne gjendje te rregullt. Mund te kontaktoni edhe permes Viber ne +38649688502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim