TV GRUNDING

Shitet nga: abi 24 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   44 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv ne gjndje shum te mir shum pak i perdorun.044-402-403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim