TV HD PANASONIC 26" nga ZVICRA

Shitet nga: NTP MENCI Sot 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
***RISI RISI - TV+ANDROID BOX***
TV me android box, me internet dhe wireless, me te gjitha programet(YOUTUBE, FACEBOOK, SKYPE, VIBER etj), si dhe çfardo aplikacioni tjeter qe deshironi ta instaloni.

TV HD PANASONIC 26" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. 
Tv ka 3 hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin e ka te garantuar.
NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: 
Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te llojeve te ndryshme, motor, skuter, skija, goma te automjete,frigorifer etj. 
Neve mund te na gjeni ne Prishtine ne MAT 1(para se me ardh telefono ne 044 311 940) rruga-Skënder Çeku(afer shkolles 17 SHKURTI-PAVARSIA) si dhe ne autotregje ne Gjilan te shtuneve, ne Prishtine te dielleve( autotregu te ETC, rruges per Fushekosove), por edhe ne facebook account: 
http://www.facebook.com/NtpMenci 
http://www.facebook.com/NtpMenci -ketu mund ti shihni produktet, ta dini qmimin edhe shume gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim