Televizor NEO + Antene tokesore (gratis)

Shitet nga: Flakon 21 Shk 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizorin NEO. Eshte shume i ruajtur, dhe fotografine e ka shume te kthjellet. Nuk eshte perdorur shpesh! Mund ta merrni ne Prishtine.

TEL: 049471044
VIBER: +38649471044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim