Televizori Grundig 40"

Shitet nga: Bashkim 21 Tet 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori Grundig 40" LED.
* i zi
* 4 HDMI
* 1 USB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim