DVD ne gjendje te regullt

Shitet nga: MENTOR 11 Maj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
DVD ne gjendje te regullt NEO
GJINDEM AFER FURRES SE BUKES QERIMI 1.
Fotot jane origjinale
mentor0908@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim