Kamera Panasonic MD10000

Shitet nga: Butrinti 27 Jan 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Kamera posedon mikrofonin, digitronin, adapterin dhe dy bateri,
Kamera krejtesisht ne rregull,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim