SAMSUNG DVD

Shitet nga: Idajet Berisha 13 Maj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet DVD Samsung P-171, ne gjendje te mire i shfrytezuar vetem per nevojat familjare.
DVD vjen me funksione Dolby Digital, DTS dhe DivX.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim