SONY FDR-AX1 4K | KAMERE PROFESIONALE 4K | MADE..

Shitet nga: PixelPro 20 Krr 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
> FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
> KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
> JO REFURBISHED!
> JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!
> TE GJITHA TE PRODHUARA PER BRITANINE E MADHE!
> BINDU VET!

> KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


CKA VJEN:
> AC-NB12A AC ADAPTERI
> AC-VL1 MBUSHESI I BATERISE
> HDMI KABLLO USB KABLLO
> PJESA E GOMES KU VENDOSET SYRI
> LENS HOOD
> A/V KABLLO SONY
> NPF970 BATERIA

SPECIFIKAT:
> XHIRIM 4K 3840 x 2160p ne 60FPS [FOTO PER SEKOND]
> 1/2.3" EXMOR 8.3MP CMOS SENZOR
> SONY G LENS me 20x ZOOM OPTIK
> MIKROFON TE INTEGRUAR & DUAL Pro XLR
> DUAL XQD SLLOTA PER XQD KARTELA per 4K
> XHIRIM XAVC-S FORMAT per 150 Mbps 4K
> XHIRIM 3 ND FILTERA & 5 FUKCIONE PER NGJYRA
> UNAZA TE NDARA per ZOOM, FOKUS & IRIS
> HDMI OUTPUT
> PERKRAH TEKNOLOGJINE - TRILUMINOS COLOR

tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim