4K MEDIA XHIRIM 4K DHE FULL HD

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 4K Media 27 Qer 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
EVENTE / DASMA / AHENGJE FAMILJARE / SPOTE / REKLAMA / FASHION / FILMA / etj ..
Xhirime Full Hd me 1,2,3 kamera
Kran 7-12 metra
Montazha Profesionale
Video Clipe (Love Story etj...)
Fotografi - (Photoshoting)
Photo Print
Rezervo tani ne nr
+37744766110 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim