PixelPRO | Blackmagic URSA | Super35 | 4K

Shitet nga: PixelPro 13 Shk 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038Blackmagic URSA EF - UltraHD 4K
- Global Shutter CMOS 2160p Senzor (Super 35)
- 12 Shkalle Dynamic Range
- 4k@60fps
- 1080p@60fps
- 10.1inch Full HD Flip-Out LCD Displlej
- 2 Displleja nga 5inch secili per qasje ne Menu
- CinemaDNG RAW dhe Apple Pro Res 422 HQ
- EF Mount [Canon Lensa]
- Iris Control
- 12G-SDI Output per 10-Bit 4:2:2 4K
- 2x XLR Audio Inputa me Phantom
- LANC Port per START/STOP, Iris, Focus
- Dy Sllota per CFast 2.0 Kartela
- Mono mikrofon te integruar
- Garancion 1 Vjecar
- Super Cmim!#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim