PixelPRO | Blackmagic URSA Mini PRO 4.6K | E RE!

Shitet nga: PixelPro 30 Sht 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038
- SENZOR 4.6K Super-35mm CMOS
- REZOLUCION 4608 x 2592 DERI 60p
- FORMATET CinemaDNG & ProRes 444 & 422
- 2/4/6-Stop ND Filter
- 2 SLLOTA per CFast 2.0 & SD KARTE
- 12G-SDI Output, Timecode & REF Input
- 2 XLR Audio Inpute me Phantom Furnizim
- PERKRAHE OBJEKTIVE TE NDRYSHEM
- TRUP MAGNEZIUMI
- GARANCION 1 VIT + FATURE
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim