PixelPRO | SONY HXR-NX5R | MODEL I RI 2016

Shitet nga: PixelPro 26 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

> 3 SENZORA - 1/2.8" CMOS
> XHIRIM - 1080p/1080i/720p ne 60FPS
> FORMATET - XAVC-S, AVCHD 2.0, DV Codec
> OBJEKTIV - Kend Gjere 20x G-Lens
> DALJE - 3G/HD/SD-SDI & HDMI Output
> 2 XLR Hyrje
> LED DRITE me 2 nivele
> XHIRIM Slow & Quick Motion
> MEMORJE - Memory Stick PRO Duo & SDXC/SDHC
> Wi-Fi dhe FTP per bartje te videos pa tel
> Live Streaming Sistem
> Fature + 1 Vit Garancion
> Made in JapanNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim