PixelPRO | dji PHANTOM 4 | DRON PRO | 4K | 2016!

Shitet nga: PixelPro 11 Jan 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
> FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- NE PAKETIM ORIGJINAL DHE ME TE GJITHE AKSESORET
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU!

> KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

FAQJA JONE NE FB >> https://www.facebook.com/pixelpro038


- Kamere me rez. 4K / 12MP
- Video 4K ne 30fps - Full HD ne 120fps
- Automatikisht i tejkalon pengesat
- Trup Magneziumi - Unibody
- Shpejtesia max. 70kmh ne Sport Mode
- Distanca e kontrollimit 5km
- Percjellje vizuele e objekteve ne levizje
- TapFly - Fluturo me nje prekje te vetme
- Tejkalim i pengesave gjate kthimit ne baze
- Koha e fluturimit deri 28min
- Gps me 24 satelite ne dispozicion
- Vjen me karte 16BG microSD dhe Qante
- Garancion 12 Muaj


tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus dron studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim