PixelPRO APUTURE VS2 MONITOR PER KRAN

Shitet nga: PixelPro 17 Krr 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- VIDEO MONITOR PER XHIRIM ME TE LEHTE DHE ME PROFESIONAL!

**APUTURE VS2**
- LCD 7inch me rezolucion 1024 x 600
- AV dhe HDMI hyrje
- HDMI dalje
- Butona te dedikuar per Shutter, AF dhe Bulb
- Autoparlant te integruar
- Xhek per Kufje
- IR Tele Pilot

Perfshihen:
Mbrojtesja e diellit
Komplet kabllot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim