PixelPRO PROAIM Wave 9 KRAN ULTRA PRO

Shitet nga: PixelPro 09 Dhj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN HONG KONG
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


-SISTEM ULTRA PROFESIONAL.
-SISTEM MODULAR SHKURTOHET APO RRITET PREJ 5.5M DERI 12M
-MECHANISEM PER BALANSIM PERFEKT
-RROTA SUPER STABILE
-KOFER PERKATES PER BARTJE TE LEHTE.
-1 VIT GARANCION + FATURE
-CMIMI ME I MIRE PER KETE KATEGORI
-I PA KONKURENCENuk ka shpallje të vizituara
Në fillim