PixelPRO VIDEO TRIPOD LIBEC ALLEX S E RE

Shitet nga: PixelPro 09 Dhj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN HONG KONG
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038- MODEL I RI -
- ALLEX S TRIPOD
- KEMBE TE GOMES & THUMBA PER QENDRIM ME STABIL
- LARTESIA MAX 163.83cm
- NIVELIZUES ME DRITE
- ALLEX H - KOKE TEPER STABILE
- NGARKESA 4.5kg
- KEND 360 SHKALLE
- +90°/-80° Tilt
- QANTE ME RRYP KRAHU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim