PixelPRO DJI RONIN & RONIN M & RONIN MX | E RE

Shitet nga: PixelPro 09 Dhj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038SHIKO VIDEO >> https://www.youtube.com/watch?v=bcjSdzYb9LY

049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim